W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Firma „Dendrologicznie” zajmie się pracami w Parku Leśnym

Firma „Dendrologicznie” zajmie się realizacją pierwszego zadania w ramach rewitalizacji Parku Leśnego przy ul. Kazimierza Wielkiego w Mielcu. Firma wyłoniona została w przetargu ogłoszonym 23 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że na to działanie nasze miasto otrzymało dofinansowanie ze środków unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Do przetargu stanęło pięć firm. Odpowiednie kwalifikacje do realizacji działania posiada firma „Dendrologicznie”, co wraz z korzystną ceną przyczyniło się do uzyskania najkorzystniejszego bilansu punktowego.

Przeprowadzona przez wyłonionego wykonawcę wycinka (pierwsze zadanie) umożliwi dalsze prace na terenie parku. Usługa będzie realizowana przez osoby posiadające miedzy innymi uprawnienia w zakresie chirurgii drzew. Usunięcie danego drzewa, wykonawca będzie dodatkowo konsultował z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Rewitalizacja parku przy ul. Kazimierza Wielkiego polegać będzie na wykonaniu wycinki drzew i krzewów, przygotowaniu gruntu pod nasadzenia, wykonaniu nasadzeń, pracach pielęgnacyjnych w zaadoptowanym drzewostanie, montażu budek dla ptaków oraz przebudowie głównej alei przecinającej park od ulicy Żeromskiego do ulicy Wolności.

Wszystkie osoby, które mają pytania dotyczące prowadzonych prac w Parku Leśnym przy
ul. Kazimierza Wielkiego zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Mielcu (ul. Żeromskiego 23, obok budynku Policji), do pokoju nr 19.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa