W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Firma Spiroflex przekazała miastu bezpłatnie dozowniki do dezynfekcji [FOTO]

Dwa dozowniki do dezynfekcji dłoni zostały zainstalowane na terenie Mielca. Decyzja o tym, czy będzie ich więcej uzależniona jest od opinii mieszkańców.

Dozowniki mieleckiej firmy Spiroflex przekazane zostały magistratowi bezpłatnie, w celu ich przetestowania oraz zaopiniowania przez mieszkańców, czy tego typu urządzenie jest potrzebne w przestrzeni publicznej Mielca.  Dozownik ten przeznaczony jest do neutralizacji bakterii i wirusów, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie wszystkim użytkownikom niezbędnej higieny i bezpieczeństwa.

Urządzenie zostało wyposażone w zapewniający długi czas użytkowania 5 L zbiornik, w całości wykonany ze stali nierdzewnej.  Dodatkowo, dozownik został przystosowany do zmiennych warunków atmosferycznych, a dzięki swojej solidnej konstrukcji jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, ponadto ze względu na zastosowany materiał jest zabezpieczony antykorozyjnie. Posiada nieskomplikowaną budowę, gwarantującą prosty dostęp do poszczególnych podzespołów.

Jeden dozownik zamontowany został przy placu zabaw w okolicach Pływalni Smoczka, drugi natomiast na placu Armii Krajowej bezpośrednio przy przystanku autobusowym.

Czy uważają Państwo, że takich urządzeń na terenie miasta powinno być więcej? Jeśli tak, to gdzie ich obecność jest najbardziej potrzebna? Czekamy na Państwa opinie, które można przesłać mailem na adres [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa