W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały video

Firma z Nowej Strefy zawiesiła swoją produkcję, żeby szyć maseczki [VIDEO]

W obecnej chwili na terenie całego kraju powstają akcje związane z szyciem maseczek dla szpitali i zwykłych obywateli, które chcą uniknąć koronawirusa. Firma First Company zajmująca się szyciem koszul nocnych i piżam zawiesiła produkcję bielizny nocnej i szyją maseczki.

Jest to rodzinna firma funkcjonująca na rynku od 1993 roku. Do tej pory First Company było ukierunkowane na produkcję bielizny pościelowej, m.in. koszul nocnych i piżam. Teraz w czasach walki z koronawirusem mielecka spółka szyje maseczki ochronne.

– Przesunęliśmy własną produkcję, aby pomóc na tyle, ile możemy instytucjom najbardziej potrzebującym. Maseczki wykonane są z bawełny, w środku posiadają kieszonkę na filtr. Nie są to maseczki atestowane, dlatego nie mogą być używane przez lekarzy, natomiast pomogą chronić usta i nos innych osób narażonych na kontakt z wirusem – przekazują przedstawiciele firmy.

https://www.facebook.com/1433565603567664/videos/529662181280007/
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa