W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Firmę BURY odwiedził Prezydent Miasta Mielca [FOTO]

W dniu 14 czerwca 2024 na zaproszenie Prezesa Zarządu Bernadetty Dzik gościł w firmie BURY z oficjalną wizytą Prezydent Miasta Mielca dr Radosław Swół.

Od lat zwyczajem jest, że wstępujący na urząd Prezydenta w Mielcu odwiedza firmę BURY, by zapoznać się z jej profilem, zwiedzić zakład i usłyszeć o najbliższych planach na przyszłość. Ubiegłotygodniowa wizyta miała charakter poznawczy.

Kilkugodzinny rekonesans Prezydenta w halach BURY zaowocował żywym zainteresowaniem Gościa dynamiką rozwoju firmy i specyfiką jej organizacji pracy „od pomysłu, przez rozwój do gotowego produktu” – procesu zamkniętego pod jednym dachem.

W trakcie wizyty, w której Prezydentowi towarzyszyli Prezes Zarządu Bernadetta Dzik i w roli przewodnika Dyrektor Operacyjny Robert Kowalczyk, zaprezentowano magazyn wysokiego składowania, hale produkcyjne (SMT i montaż), halę wtryskarni, odlewni aluminium i narzędziownię.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa