W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Relacje z wydarzeń

Fit & Beauty na mieleckim Pasażu [FOTO]

9 lipca br. na terenie obiektu C.H Pasaż odbyła się impreza 'Fit & Beauty'. To kolejna już impreza organizowana w tym miejscu. W programie przy akompaniamencie DJ’a oprócz EkoBazaru i Degustacji przeróżnych przysmaków były m.in maraton ZUMBY, pokazy kosmetyczek i baristów, porady dietetyków, pokaz ewolucji rowerowych, stoiska z regionalnymi przysmakami.

 

Pociechy rodziców zainteresowanych wydarzeniem były zabawiane przez profesjonalne animatorki, które organizowały najmłodszym czas a hostessy rozdawały balony i słodycze. Warto wspomnieć również o tym, że do degustacji było sporo smakołyków: od kiełbasek, przez pizzę, kawy premium czy zdrowotne herbatki aż po miody, nalewki, sery i domowe wypieki.

 

Mimo przelotnych opadów pogoda dopisała a organizatorzy imprezy zapewniają że kolejne wydarzenie odbędzie się już niebawem. Czekamy więc z niecierpliwością. Nieoficjalne źródła podają, że kolejna edycja eventu odbędzie się 13 sierpnia. Czekamy z niecierpliwością!

 

[nggallery id=187]

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa