W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Fitness w plenerze i marszobieg

W sobotę 30 września o godz.15.30 na szczycie Górki Cyranowskiej w Mielcu rozpocznie się kolejne spotkanie sportowe w ramach programu Erasmus+ „DO-U-SPORT?”.

Zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, którzy miło i aktywnie chcą spędzić z nami swój wolny czas.

W programie plenerowych zajęć znajdą się m.in. zajęcia fitness (aerobic), ćwiczenia na urządzeniach fitness (twister, orbitrek, motyl, rowerek), marszobieg pomiędzy urządzeniami plenerowymi fitness oraz różnorodne konkursy sprawnościowe.

Zajęcia fitness poprowadzi instruktor Agnieszka Kusak, która od 20 lat intensywnie uprawia sport i  zajmuje się ćwiczeniami fitness. Swoją pasję do sportu stopniowo rozszerza „zarażając” innych pozytywną energią.

Fitness od kilku lat cieszy się w Polsce dużą popularnością szczególnie wśród kobiet. Swoje początki ta dziedzina sportu miała w Stanach Zjednoczonych i szybko zdobyła popularność na całym świecie. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej na bogatej liście wydarzeń sportowych w naszym programie „DO-U-SPORT?”.

Zajęcia fitness są doskonałym sposobem na prowadzenie zdrowego stylu życia oraz poprawę własnej kondycji fizycznej. Ilość endorfin wydzielana podczas takiego treningu korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa