W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

FKS Stal Mielec ma kolejnego nowego rzecznik prasowego

Z dniem 14 listopada nowym rzecznikiem prasowym FKS Stal Mielec S.A. został Mateusz Prokopiak. Obejmuje również funkcję Kierownika Komunikacji.

Mateusz Prokopiak ma 30 lat i jest absolwentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Przez ostatnie 3 lata współpracował z redakcją portalu PodkarpacieLive. Tworzył również treści do magazynu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W ostatnim czasie pełnił funkcję kierownika w jednej z największych agencji interaktywnych na Podkarpaciu, odpowiadając za promocję i rozwój wizerunku w sieci.

Wydarzenia sportowe są nieodzownym elementem mojego życia, można powiedzieć, że sport to część mojego DNA. Rocznie oglądam około 100 meczów bezpośrednio z trybun, tak więc w prawie każdy weekend jestem obecny na piłkarskich stadionach — mówi Mateusz Prokopiak.

Wielokrotnie w social mediach podkreślam swoją więź z FKS Stal Mielec, ponieważ zawsze będąc na trybunie dla mediów, wybieram krzesełko z numerem 184, gdyż jest to numer mojego domu rodzinnego — podkreśla Mateusz.

Na zawsze w pamięci będę miał dwa wydarzenia związane z naszym Mieleckim klubem. Pierwsze to oczywiście świętowanie wraz z kibicami awansu do PKO BP Ekstraklasy. Drugi moment to mecz Stali z Lechem Poznań w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Był to pierwszy mecz w czasie pandemii, na którym nie mogli być obecni kibice. Oprócz mnie na stadionie było obecnych kilku przedstawicieli mediów. Ta smutna cisza i widok pustych trybun jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, które również często powtarzam: „piłka nożna dla kibiców— mocno zaakcentował Mateusz.

Chciałbym się zwrócić do Was drodzy kibice. Piłka nożna tak jak i każdy inny sport bez Was traci swoją magię. To Wy tworzycie niepowtarzalną atmosferę i jesteście nieodzownym elementem „puzzli” o nazwie FKS Stal Mielec. Liczę więc na Wasze wsparcie oraz obiecuję być otwarty na wszelkie sugestie. Liczę również na owocną współpracę z dziennikarzami, dla których jestem do dyspozycji. Biorąc pod uwagę, że nasz klub jako jedyny reprezentuje województwo podkarpackie w PKO BP Ekstraklasie, jestem przekonany, że uda nam się zintensyfikować wspólne działania — zakończył nowy rzecznik prasowy.

Rzecznik prasowy: [email protected]

Angelika Fila zakończyła współpracę z klubem. – Dziękuje za wszystko PGE FKS Stal Mielec. Trzymam za Was kciuki! 🤍💙 Zębatka w sercu zostaje na zawsze. ⚽️

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa