FKS Stal Mielec – Miedź Legnica 1:1 [FOTO, VIDEO]

W zaległym meczu 23. kolejki pierwszej ligi piłkarskiej Stal zremisowała w Mielcu z Miedzią 1:1. Legniczanie objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie po strzale Forsella. Wyrównał w 90. min Arak.

Pierwsza połowa meczu sprawiała wrażenie, że oba zespoły skupiły się na tym, aby nie stracić bramki. Miedź, która częściej gościła pod polem karnym Stali była stroną przeważającą.

W 34. min po rozegraniu ciekawej akcji przez piłkarzy Miedzi piłka trafiła na 20 metr do Forsell, ten przymierzył, ale piłka minęła bramkę. Jednak minutę później dopiął swego!

W drugiej połowie Stal próbowała atakować coraz groźniej, ale legniczanie nie dali się zepchnąć do defensywy. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, a Stal wyrównała w 90. min. Jakub Arak, który wszedł w pole karne Miedzi, z prawej strony, oddał świetny strzał w stronę bramki, a piłka wpadła do siatki tuż przy długim słupku.

FKS Stal Mielec – Miedź Legnica 1:1 (0:1)