FKS Stal Mielec – Wigry Suwałki 2:1 [VIDEO]

Podopieczni Zbigniewa Smółki mieli w pamięci bolesną porażkę w Suwałkach w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy to Stal Mielec przegrała z Wigrami aż 0-6 i teraz bardzo chciała się zrehabilitować kibicom.

To pierwsza ligowa porażka suwalszczan od 5 listopada zeszłego roku. Kibice zgromadzeni na stadionie w Mielcu na bramki musieli czekać aż do drugiej połowy. Dzisiejszy mecz tych dwóch zespołów mógł się podobać. Co prawda w pierwszej połowie nie widzieliśmy goli, ale szczególnie w jej końcówce emocje były ogromne.

Mielczanie niepokonani na wiosnę z trzecim zwycięstwem. Wypożyczony do końca bieżącego sezonu z krakowskiej Wisły do mieleckiej Stali napastnik, Krzysztof Drzazga, zdobył pierwsze bramki dla swojego zespołu.