W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Relacje z wydarzeń

FoodTruck Stars Tour pod galerią Navigator – Wydarzenie dla fascynatów, głodomorów i smakoszy

Dziś od godziny 10:00 na terenie galerii Navigator ma miejsce kolejny event foodtruckowy – tym razem pod patronatem radia ESKA. Kulinarne busy zwane FoodTruckami to, jak pisze organizator imprezy, różnorodność kuchni z całego świata, unikatowy styl food trucków, komfortowa strefa chillout, klimatyczny podkład muzyczny i smakowite konkursy.

W imprezie udział biorą foodtracki, które w tym roku obstawiały już m.in podobną imprezę w Sandomierzu, m.in: Sowia Zwija, Calavera Mexican Grill, Globe Burger, Mam Cię zjem Cie, Lime Leaf, Mnie To Rybka, Manufaktura Krakowska, Red Dogs, Gastrofaza, Eltek Bar, the Bandits, Burger Stations, Highlander. Impreza potrwa do godziny 20:00 w niedzielę.

Nareszcie więc w Navigatorze można porządnie sobie pojeść. Co poza tym przygotowała dla odwiedzających galeria? Pierwsze 10 osób w sobotę i pierwsze 10 osób w niedzielę, które przedstawią paragon na przynajmniej 100 zł, wydane tego dnia w jednym ze sklepów naszej galerii dostaną voucher na 25 zł, do wykorzystania w Food Truck’ach. Z paragonami zapraszamy do czarnego namiotu organizatora. 

 

Letnia Strefa Navigator również powoli się rozkręca! Na razie można korzystać z atrakcji takich jak: dmuchańce oraz boisko do badmintona i piłki plażowej.

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa