W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Myśliwi z Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie, przekazali mieleckiej Policji zdjęcia z fotopułapek, na których został zarejestrowany niedźwiedź brunatny. Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas przebywania na terenach leśnych.

  Myśliwi z Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie podzielili się zdjęciami z fotopułapek, na których został uwieczniony mały niedźwiedź brunatny. Zdjęcia zostały wykonane w lasach pomiędzy Dąbiem a Zdziarcem w gminie Radomyśl Wielki. W naszym regionie nie występuje ten gatunek, wiec jako nowość dla mieszkańców, spacerujących po lasach w regionie, przekazujemy informację w formie ostrzeżenia i przypominamy podstawowe zasady zachowania w przypadku napotkania drapieżnika, który z reguły nie atakuje jeśli nie czuje zagrożenia.

  Więcej informacji jak zachować się w przypadku napotkania zwierzęcia można znaleźć na stronie Licencjonowanego Przewodnika Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  e-leclerc-mielec
  Navi

  POWIĄZANE POSTY

  Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

  Wiadomości Mielec

  Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

  Wiadomości Mielec

  „Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

  Wiadomości Mielec

  Napisz komentarz

  Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa