W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Fryderyk Kapinos kandydat na Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

FRYDERYK KAPINOS O SOBIE

Urodziłem się 31 XII 1961 r. w Mielcu. Jestem absolwentem Technikum Gastronomicznego w Tarnowie. Tytuł magistra inżyniera technologii żywności zdobyłem w 1986 r.

W czasie studiów pełniłem funkcje przewodniczącego samorządu studentów i członka Senatu AR w Krakowie. Wtedy też włączyłem się w działalność opozycyjną i kontynuowałem ją do końca lat 80. Pracę zawodową rozpocząłem w PSS „Społem” w Mielcu w 1987 r. jako technolog.

Od 1989 r. do 2004 r. pełniłem funkcję kierownika obiektu PZZ AGRO-PIAST w Chorzelowie koło Mielca, a od 2005 do 2007 r. byłem dyrektorem ds. marketingu PPM „Taurus” w Pilźnie.

Od tego czasu byłem członkiem Rady Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie. Od lat 90. angażowałem się w działalność charytatywną na rzecz polskich misjonarzy. Byłem współzałożycielem i wiceprezesem Funduszu Misyjnego w Wadowicach Górnych oraz współpracowałem z MIVA POLSKA — organizacją pomagającą misjonarzom w zdobywaniu środków transportu. Działałem także w ogólnopolskiej Fundacji „Krzyś — Trzeźwy, Życzliwy Kierowca”.

W latach 90. byłem przewodniczącym Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 13 w Mielcu. W 1998 r. zostałem po raz pierwszy wybrany do Rady Powiatu, a w 2006 r. ponownie zdobyłem tytuł radnego startując z listy PiS. Byłem m.in. wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

W grudniu 2007 r. powierzono mi funkcję zastępcy Prezydenta Miasta Mielca i pełniłem ją do 2010 r. W 2010 r. powróciłem do pracy w firmie „Taurus” w Pilźnie. W latach 2010–2014 byłem radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego, pracowałem w trzech komisjach i byłem przewodniczącym komisji gospodarki i  infrastruktury.

Zostałem wyróżniony Statuetką „Niosący Chrystusa”.

Fryderyk Kapinos

Materiał Promocyjny

#Prezydent Fryderyk Kapinos

Zapraszam serdecznie do oglądania i udostępniania mojego spotu wyborczego!Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość#Prezydent #FryderykKapinos #SkutecznyGospodarz

Opublikowany przez Fryderyka Kapinosa Poniedziałek, 1 października 2018

 

 

Zobacz też...

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, A STRES OKSYDACYJNY

Redaktor naczelny

New Moon zaprasza na Muzyczne Kolędowanie

Redaktor naczelny

Razem współpracujmy dla dobra mieszkańców – apel Michała Tomczyka do polityków PIS

Redaktor naczelny