W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Fryderyk Kapinos otworzył Biuro Poselskie w Pilźnie [VIDEO]

W sobotę, 2 maja zostało oficjalnie otwarte Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa w Pilźnie.

– Sobota to dobry dzień na rozpoczęcie wszelkich przedsięwzięć, a jeśli w sobotę obchodzimy święto Najświętszej Marii Panny Królowej Polski to nie mogłem wybrać lepszego dnia na otwarcie swojego biura poselskiego w Pilźnie – powiedział poseł Fryderyk Kapinos. 

– Zaraz po ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych podjąłem decyzję, o czym mówiłem też na otwarciu biura w Mielcu, że chcę mieć swoje biuro poselskie w Pilźnie. Dziś przyszedł czas na realizację tego zamiaru – mówił. 

Z Pilznem byłem zawodowo związany łącznie kilkanaście lat. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi i mam stąd mnóstwo pięknych wspomnień. Pilzno ma swoje miejsce w moim sercu – wspominał poseł Kapinos.

Jak mówił poseł Fryderyk Kapinos nowo otwarte biuro ma być miejscem spotkań zarówno jego, jak również radnych Prawa i Sprawiedliwości, z mieszkańcami miasta i gminy Pilzno.

Biuro poświęcił ksiądz Andrzej Wolanin, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Pilźnie.

Biuro Poselskie Fryderyka Kapinosa w Pilźnie zlokalizowane jest przy ul. Rynek 11. W tym samym miejscu znajduje się również Biuro Senatorskie Senatora RP Zdzisława Pupy.

Podczas uroczystości Dnia Flagi poseł Fryderyk Kapinos odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Zobacz też...