W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Fryderyk Kapinos – Podziękowania

Dziękuję za ogromne wsparcie, z jakim się zetknąłem podczas kampanii. Podczas niej pełniłem obowiązki prezydenta, więc przede wszystkim skupiałem się na sprawach dotyczących Mieszkańców.

Listy i prośby dostawałem do dnia ciszy wyborczej. Jestem wdzięczny za każdy gest sympatii, wyrażony przez moich zwolenników, jak i przeciwników. Cieszyły mnie słowa uznania kierowane do mnie także przez osoby niezwiązane z PiS- em. Bo tak właśnie byłem i zamierzam być prezydentem mielczan – wszystkich Mieszkańców mojego miasta.

Taki cel przyświecał mi podczas zarządzania miastem jak i podczas kampanii. Wielu mielczan było przy urnach. To także sukces nas wszystkich, coraz bardziej świadomi idziemy głosować, by decydować o sobie i mieście, w którym żyjemy.

Dziękuję Mieszkańcom, dziękuję moim Wyborcom. Jestem dumny, że żyje i pracuję w Mielcu. Mój charakter społecznika i samorządowca, człowieka prostolinijnego, mam nadzieję, przekona Państwa do oddania na mnie głosu już 4 listopada w II turze wyborów.

Dziękuję Wszystkim raz jeszcze. Wiele się od Was uczę.

Fryderyk Kapinos
Kandydat na urząd Prezydenta Miasta Mielca

Materiał promocyjny

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa