W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Fryderyk Kapinos składa podziękowania

Drodzy Mielczanie!

Bardzo dziękuję za liczny udział w drugiej turze wyborów Prezydenta Miasta Mielca. Wysoka frekwencja w tak ważnym dla naszego miasta głosowaniu jest dowodem na to, że mieszkańcy Mielca są odpowiedzialni za swoją Małą Ojczyznę.

Dziękuję wszystkim, którzy oddając swój głos na mnie pozytywnie zaopiniowali osiem ostatnich miesięcy pracy jako Pełniącego Funkcję Prezydenta Miasta Mielca. To był dla mnie pracowity okres głównie ze względu na pracę w Urzędzie Miejskim bez wsparcia osób na stanowiskach zastępców prezydenta.

Mimo to uważam, że był to czas wykorzystany skutecznie, dzięki czemu wiele przedsięwzięć i inwestycji zostało odpowiednio przygotowanych lub też rozpoczęła się ich realizacja. Przez najbliższe pięć lat będą dalej pracować na rzecz naszego miasta jako radny Rady Miejskiej
w Mielcu, gdzie będę chciał wykorzystać doświadczenie i wiedzę nabytą zarówno w samorządzie jak
i pracy w prywatnej firmie.
Składam gratulacje panu Jackowi Wiśniewskiemu, nowemu Prezydentowi Miasta Mielca, który otrzymał bardzo duży mandat zaufania od mieszkańców Mielca. Wierzę, że pod jego zarządem miasto nie przestanie się rozwijać. Jednocześnie deklaruję gotowość do współpracy, a także w miarę moich możliwości pomoc w rozwiązywaniu problemów i dylematów, przed którymi często musi stawać samorząd miasta. Nowemu Prezydentowi, życzę także wytrwałości, podejmowania słusznych decyzji, skuteczności oraz pracy ponad podziałami dla dobra Mielca i jego Mieszkańców.

Z poważaniem,
Fryderyk Kapinos

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa