W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Inne i charytatywne Sport

Fundacja SOS Życie będzie podczas niedzielnego meczu z Bruk-Bet Niecieczą

„Proszę zadbaj o swoje zdrowie, zrób profilaktyczną cytologię” wybrzmi dzięki połączonym siłom FKS STAL Mielec i Fundacji SOS Życie w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

W czasie niedzielnego meczu PGE FKS Stali Mielec z Bruk-Bet Termalica Nieciecza położne z ośrodka Fundacji rozdadzą zaproszenia na bezpłatne badania cytologiczne oraz kolorowe kapelusze. Panowie, zachęcajcie ukochane kobiety, siostry, mamy czy żony do badań profilaktycznych. Cytologia trwa 15 minut, a może uratować zdrowie, a czasem i życie kobiet.

Ośrodek Fundacji SOS Życie działa nieprzerwanie od 1995 roku, a od 2000 r. mieści się w przychodni nr 5 przy ul. Tańskiego 2 w Mielcu. Jest tutaj komfortowo, a do każdego badania można przygotować się w łazience przy gabinecie. Codziennie od 8:00 do 18:00 odbywa się rejestracja telefoniczna i badania.
Wystarczy zarejestrować się, przebadać oraz odebrać wynik. Każda kobieta w wieku 25-59 lat, która w ciągu ostatnich 3 lat nie miała pobieranej cytologii profilaktycznej w ramach programu, wykona ją za darmo. Warto się sprawdzić, a dodatkowo doświadczyć poczucia bezpieczeństwa, gdy bliski mężczyzna zmotywuje do zadbania o swoje zdrowie.

Panowie, zainteresujcie się zdrowiem pań i widzimy się na meczu, gdzie odbierzecie zaproszenie od położnych Fundacji SOS Życie na cytologię profilaktyczną.

Niech wygrają nasi!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa