W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Gala Języka Angielskiego w ZST

7 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych miała miejsce Gala Języka Angielskiego.

Uczestnicy wzięli udział w konkursie języka angielskiego „Matura English” oraz w drużynowym konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA. Przeszli także krótką lekcję języka poprzez obejrzenie filmu „English trught Video”.

Szkolnemu przedsięwzięciu patronował starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, który wraz z dyrektorem szkoły Mariuszem Wojciechowskim wręczył nagrody laureatom konkursów. Starosta skierował także do młodzieży kilka słów, w których podkreślił jak ważna jest nauka języków obcych.

– Bardzo mnie cieszy, że spotykamy się tu dziś w takich okolicznościach, że młodzież dba o swoją przyszłość i chce uczyć się języków.  W ciągle rozwijającym się społeczeństwie umiejętność mówienia obcymi językami zwiększa szansę na znalezienie dobrej pracy, szansę na naukę, szansę na lepsze życie we własnym kraju, jak i w innych częściach świata. Uczniowie są obecnie w dobrej sytuacji, ponieważ język angielski jest jednym z przedmiotów szkolnych. Korzystajcie zatem z możliwości nauki i jak najwięcej wynoście z zajęć, co w przyszłości z pewnością zaprocentuje – powiedział Zbigniew Tymuła.

Gala zakończyła się zrobieniem pamiątkowych zdjęć.

 

525125563

 

1285359219

 

1497946193

 

1702925496

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa