W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka

Gala „Młodzi Nieprzeciętni 2020” [FOTO, VIDEO]]

Dziś w sali widowiskowej SCK odbyła się coroczna gala „Młodzi Nieprzeciętni 2020”. W związku z obowiązującym stanem epidemii przebiegała w dwóch turach:

I tura, godzina 16.30 – SP1, SP2, SP3, ZSO1-SP8, ZSO1-VLO

II tura, godzina 18.30 – SP6, SP7, SP9, SP11, SP12, SP13

Listy wszystkich nagrodzonych osób:

2020 – NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKÓŁ:

Agnieszka Pająk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu

Jakub Basara – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Mielcu

Alicja Pazdro – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu

Szymon Światowiec – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi  i Sportowymi w Mielcu

Wiktoria Klich – Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

Dominika Pikul – Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia” w Mielcu

Wiktoria Żurawska – Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu

Klaudia Jopek – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Henryka Sienkiewicza w Mielcu

Jakub Borzęcki – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara „Rudego” w Mielcu

Adrian Czajkowski – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. st. sierż. pilota Stanisława Działowskiego w Mielcu

Kamila Koluch – V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. st. sierż. pilota Stanisława Działowskiego w Mielcu

2020 NIEPRZECIĘTNI  NAUCZYCIELE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu:

Bożena Kozioł

Elżbieta Witek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Mielcu:

Ewa Szczecińska

Agnieszka Krężel

Katarzyna Krawiec

Piotr Grzesik

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu:

Aurelia Szczurek

Wanda Bukała

Anna Rzeźnik

Renata Górka

Agnieszka Mysłek

Barbara Czaja

Anna Bielaska-Furman

Aleksandra Grzelak

Alicja Stachura-Malczyńska

Agnieszka Lamot-Kulawiec

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi  i Sportowymi w Mielcu:

Renata Pietrzyk

Marek Haptaś

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu:

Alina Pietras

Halina Jakubowska

Renata Górka

Agnieszka Uzar

Robert Kagan

Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego ”Jędrusia” w Mielcu:

Małgorzata Wesołowska

Paulina Kuroń

Dorota Chmura

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu:

Beata Wiącek

Katarzyna Kuzara

Bogumił Drewniak

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara „Rudego” w Mielcu:

Małgorzata Robak

Joanna Grzebyk

Małgorzata Pazdro

Maria Greczka

Urszula Bar

NIEPRZECIĘTNA SZKOŁA 2020

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu,

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

2020 – MŁODZI NIEPRZECIĘTNI

NAGRODA SPECJALNA – Alicja Pazdro – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu:

Anna Schab

Agnieszka Pająk

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Mielcu:

Zofia Krupnik

Daria Wiech

Jakub Cisło

Jakub Basara

Oliwia Węgrzyn

Igor Dulik

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu:

Alicja Pazdro

Paulina Jaromi

Weronika Laska

Gabriela Pękalska

Hubert Bryła

Szymon Drozdowski

Kornel Majkiewicz

Jakub Piękoś

Mikołaj Ryszka

Aleksandra Śliwińska

Krzysztof Zieliński

Martyna Wójcik

Kamila Pęgiel

Jakub Kołc

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi  i Sportowymi w Mielcu:

Szymon Światowiec

Tymoteusz Moryto

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu:

Wiktoria Klich

Paulina Jabłońska

Iga Stryczek

Justyna Bajor

Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia” w Mielcu:

Dominika Pikul

Emilia Pietruszka

Lidia Kośla

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu:

Maksymilian Koleśniak

Ingrid Magda

Filip Kalisz

Martyna Wójcik

Wiktoria Żurawska

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara „Rudego” w Mielcu:

Małgorzata Ogórek

Jakub Borzęcki

Dawid Rusin

Oliwia Stachura

Aleksandra Sypek

Damian Kardaś

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości