W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Galeria Navigator rozdaje bony na zakupy!

Galeria Navigator w piątek i sobotę (11-12 grudnia 2020 r.) znowu rozdaje bony w ramach akcji „Kupujesz, bony zyskujesz”.

Najbliższe tygodnie to czas intensywnych zakupów przedświątecznych, dlatego to idealna okazja do tego, by zdobyte w ten sposób paragony wymienić na voucher do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w galerii.
Co trzeba zrobić, aby móc odebrać bon na zakupy?

  • w piątek lub sobotę zrobić zakupy za min. 150 zł w Galerii Navigator (na maksymalnie dwóch paragonach i z wyłączeniem hipermarketu E.Leclerc),
  • odebrać bon od hostessy w godz. 11.00-19.00 w oznaczonym punkcie w galerii w terminach w terminie 11-12 grudnia,
  • cieszyć się z tańszych zakupów podczas kolejnej wizyty!


Liczba wydawanych kuponów jest ograniczona! Lista sklepów, w których można zrealizować bon, jest dostępna na stronie Galerii Navigator (http://galerianavigator.pl/kupujesz-bon(http://galerianavigator.pl/kupujesz-bony-zyskujesz-ezp-1488.html)y-zyskujesz-ezp-1488.html)


Galeria Navigator zaprasza od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-21.00, w piątki i soboty w godz. 9.00-21.00 oraz niedziele handlowe 10.00-19.00.

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa