20 listopada 2019 (środa) - 8:13
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
Robaczek Mielecki

GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?

Przypomnijcie sobie Państwo, jakie informacje dominowały w mediach „gównego nurtu”,  kiedy rząd był w konflikcie z górnikami. Tak,  zgadza się,  dowiadywaliśmy  się o górniczych trzynastkach, czternastkach , krótkim wymiarze pracy i, w ogóle jak to wszyscy dotujemy tych wstrętnych pasożytów. Nie inaczej jest z rolnikami. Niech by tylko jeden z drugim  przyjechał traktorem pod Sejm a  włączy się katarynka o KRUS-ie, dopłatach i chciwych, niewdzięcznych chłopach, co to doją Unię na lewo i prawo. Podobny modus operandi stosuje się w przypadku nauczycieli: że nieroby , że wakacje, że trzynastki etc.

Obecnie problem jest z Trybunałem Konstytucyjnym. I co?  I jajco ! Jak w piosence Turnaua – Cichosza. Nie wiemy, ile to towarzystwo zarabia, jak pracuje, jakie skutki powodują ich decyzje. Mamy za to codziennie dyżurny zestaw mądrych głów flekujących każdy ruch nowej władzy; SKANDAL, ZAMACH, TOTALITARYZM (brakuje tylko  tego gościa z „Wesela” Smarzowskiego, który krzyczy do kamery „ To nieprawda, że ten bigos zaszkodził”). O Trybunale  cisza, a jeśli już, to w tonie, że stoi na straży ,że pilnuje i dba i takie tam. A przecież przypominam sobie, że w prasie był krytykowany ze wszystkich stron. Redaktor Ziemkiewicz udowadniał, że swoimi decyzjami służy utrwalaniu nepotyzmu i pozbawia  Polaków prawa do równych szans. Profesor Bugaj oskarżał go o falandyzację prawa  a posłanka Senyszyn nazwała go Trybunałem Prostytucyjnym.

Od siebie dorzucę jeden FAKT – ŚREDNI CZAS ROZPATRYWANIA SPRAWY PRZEZ TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY WYNOSI PONAD PÓŁTORA ROKU !

PS

Kiedy dotarłem do tej informacji przypomniała mi się scena z filmu o  Wałęsie, w której to  bohater wyraża się o profesorach „ Oni potrzebują dużo czasu,żeby pewne rzeczy zrozumieć. Stoją, dyskutują i po pięciu godzinach dochodzą do takiego samego wniosku, jak ja bym doszedł w pięć sekund”.

ROBACZEK

 

GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?

 

GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?
GDZIE JESTEŚ TVN-ie ?

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości