W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

”Gdzie się schowały renifery Świętego Mikołaja”

Wójt Gminy Mielec, Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy ze Świętym Mikołajem i Elfami.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będą poszukiwania Reniferów, które zgubiły się w natłoku grudniowych obowiązków. Ponadto każde dziecko będzie mogło zostać uczniem „Szkoły Elfów” w ramach której odbędą się zajęcia ze świątecznego dekorowania bombek, kolorowania pocztówek oraz gry na bum-bum rurkach.

Na parkiecie przez cały czas będzie trwała zabawa, podczas której dzieci z rodzicami wezmą udział w deszczu baniek mydlanych, tańcach integracyjnych, konkursach, a to wszystko w towarzystwie najlepszych przebojów serwowanych przez profesjonalnego wodzireja. W chacie Mikołaja każdy otrzyma od Świętego słodki upominek oraz wykona sobie z nim zdjęcie, które będzie doskonałą pamiątką. Serdecznie zapraszamy. Dobra zabawa gwarantowana.

Świętego Mikołaja z Elfami i Reniferami spotkać będzie można:
7 grudnia w godz. 17:00 – 19:00 w Fili Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej
8 grudnia w godz. 17:00 – 19:00 Ośrodku Kultury w Chorzelowie.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa