W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Głośno o wyjątkowych lekarzach 

Od 20 listopada głosowanie w plebiscycie Esculap! 

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a przede wszystkim których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania. Plebiscyt Eskulap Roku 2017 zaraz rusza – tegoroczne głosowanie już od poniedziałku, 20 listopada. Przedstaw innym swojego zaufanego lekarza!

Pacjenci: „Doceniamy i … kreujemy służbę zdrowia” 

– Nie dziesiątki czy setki, ale tysiące głosów oddają co roku pacjenci, aby uhonorować ludzi, którym zawdzięczają swoje zdrowie, a często nawet życie. To pokazuje, że temat zdrowia jest dla mieszkańców regionu ogromnie ważny i chcą aby o nim głośno mówiono, sami bardzo aktywnie uczestnicząc w tej komunikacji – mówi Agnieszka Pomykała przedstawiciel organizatora z bezpłatnej Telefonicznej Infolinii Intermed.

– Jedną z możliwości zagłosowania jest osobiste złożenie kuponu w naszej siedzibie, na Kilińskiego 2 w Rzeszowie. Ci, którzy z tego sposobu korzystają, nie kryją w rozmowach z nami, że robią to, aby okazać wdzięczność nie tylko za wiedzę medyków, ale również za lekarskie wsparcie, szacunek do pacjenta, zrozumienie i zaangażowanie, często o wiele większe niż się spodziewali.

 

Dla głosujących będzie niespodzianka! 

Pacjenci, jak zaznaczają, są gotowi z chęcią poświęcić swój czas, aby wytypować nazwiska najlepszych, według nich, lekarzy rodzinnych, specjalistów i dentystów, a także zagłosować i potem śledzić przebieg Plebiscytu. Honorują lekarzy, ale, jak mówią, robią to w pewnym sensie także dla siebie, bo promują wysoką jakość usług medycznych, a im ona wyższa, tym bezpieczniejszy jest potem pacjent. Pomagają też innym chorym w wyborze zaufanego lekarza. W ostatniej edycji oddano aż 12 tysięcy głosów. Organizatorzy starają się maksymalnie ułatwić udział w głosowaniu. Od 20 listopada ruszy wiele opcji, które będą wymienione na stronie www.plebiscytesculap.pl, na której również warto oddać głos. Poza tym można zadzwonić pod nr 17 283 83 37, a także wypełnić kupon w wybranych punktach pobrań materiału do badań i na miejscu wrzucić do pojemnika na głosy.

Adresy punktów głosowania znajdują się na stronie plebiscytu. Zapraszamy również do siedziby organizatora – mówi Mariana Mejkiw z Intermed. – Serdecznie zachęcamy do głosowania, które trwa do 31 grudnia, tym bardziej, że dla głosujących w tym roku przygotowujemy niespodziankę, którą będzie możliwość sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Zaoferujemy możliwość wykonania bezpłatnie badań laboratoryjnych, o czym więcej powiemy już niebawem.

 

Patroni honorowi:

ARCYBISKUP METROPOLITA PRZEMYSKI

BISKUP DIECEZJI RZESZOWSKIEJ

BISKUP DIECEZJI TARNOWSKIEJ

WOJEWODA PODKARPACKI

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

PREZYDENT MIASTA RZESZOWA

PREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI

PREZYDENT MIASTA KROSNA

PREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLA

PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEGA

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa