W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Głośnym krzykiem można dużo osiągnąć

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę usiłowania kradzieży torebki. 40-letni mężczyzna zabrał torebkę kobiecie oczekującej na przystanku autobusowym i uciekł. Po kilkunastometrowym biegu, odrzucił torebkę. Kilka dni po tym został zatrzymany przez policjantów. 

Z zawiadomienia 54-letniej mieszkanki Mielca wynikało, że gdy czekała na przystanku autobusowym, obok usiadł mężczyzna, który po chwili chwycił jej torebkę i zaczął uciekać. Kiedy właścicielka torebki zaczęła krzyczeć, mężczyzna, który zdążył przebiec kilkaset metrów, porzucił łup i uciekł.

W torebce znajdowała się gotówka, dwie pary okularów oraz dokumenty. Kobieta wyceniła jej wartość na kwotę ponad 1000 złotych. 

Przeprowadzone tuż po zdarzeniu czynności pozwoliły ustalić sprawcę tego przestępstwa. Policjanci korzystając z monitoringu zainstalowanego w pobliżu przystanku autobusowego, ustalili tożsamość mężczyzny i zatrzymali go.

Policjanci postawili 40-letkowi zarzut usiłowania kradzieży. Przyznał się do popełnienia przestępstwa lecz nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. W chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Za usiłowanie kradzieży grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

12994492_1701615260093779_1767841184784768388_n

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa