21 sierpnia 2018, 20:28
Slider
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Głupota nie zna granic ;)

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Mielca, który ujął rowerzystę przewożącego czteroletnią córkę w foteliku mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny ojciec odpowie za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości oraz sprawowanie opieki nad dzieckiem pod wpływem alkoholu.

Policjanci interweniowali w stosunku do nietrzeźwego rowerzysty, który przewoził czteroletnie dziecko w foteliku. Nieodpowiedzialnego ojca dziewczynki zauważył mężczyzna, który obserwując styl jego jazdy polecił mu się zatrzymać i prowadzić rower.

11391416_1599960280259278_7223443107858964321_n

Z relacji zgłaszającego wynikało, że rowerzysta zsiadł z roweru i przez chwilę go prowadził, jednak kiedy tylko mężczyzna stracił go z zasięgu wzroku rowerzysta ponownie wsiadł na jednoślad i odjechał. Wtedy o zdarzeniu mężczyzna postanowił zawiadomić Policję.

Tuż po zgłoszeniu policjanci zatrzymali rowerzystę na ulicy Traugutta w Mielcu. W czasie kontroli funkcjonariusze poddali zatrzymanego do kontroli badaniu alkomatem. Mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Dziecko w czasie interwencji zostało przekazane pod opiekę babci.

Nietrzeźwy mężczyzna odpowie za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierują także wniosek do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną. Postępowanie wyjaśni dlaczego mężczyzna opiekował się córką będąc pod wpływem alkoholu.

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja