poniedziałek - 17 Grudzień 2018, 9:22
Slider
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Głupota nie zna granic ;)

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Mielca, który ujął rowerzystę przewożącego czteroletnią córkę w foteliku mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny ojciec odpowie za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości oraz sprawowanie opieki nad dzieckiem pod wpływem alkoholu.

Policjanci interweniowali w stosunku do nietrzeźwego rowerzysty, który przewoził czteroletnie dziecko w foteliku. Nieodpowiedzialnego ojca dziewczynki zauważył mężczyzna, który obserwując styl jego jazdy polecił mu się zatrzymać i prowadzić rower.

11391416_1599960280259278_7223443107858964321_n

Z relacji zgłaszającego wynikało, że rowerzysta zsiadł z roweru i przez chwilę go prowadził, jednak kiedy tylko mężczyzna stracił go z zasięgu wzroku rowerzysta ponownie wsiadł na jednoślad i odjechał. Wtedy o zdarzeniu mężczyzna postanowił zawiadomić Policję.

Tuż po zgłoszeniu policjanci zatrzymali rowerzystę na ulicy Traugutta w Mielcu. W czasie kontroli funkcjonariusze poddali zatrzymanego do kontroli badaniu alkomatem. Mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Dziecko w czasie interwencji zostało przekazane pod opiekę babci.

Nietrzeźwy mężczyzna odpowie za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierują także wniosek do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną. Postępowanie wyjaśni dlaczego mężczyzna opiekował się córką będąc pod wpływem alkoholu.

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja