W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video WYRÓŻNIONE (dodatkowa)

Gmina Borowa na XV Międzynarodowych Targach Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA 2021 [FOTO, VIDEO]

EKOGALA – to międzynarodowe targi żywności i produktów wysokiej jakości organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego od 2006 r. Targi te należą do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

Podczas EKOGALI zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także z ofertą produktów tradycyjnych wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych, a także podmiotami zajmującymi się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA 2021, odbyły się w dniach 11-12 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

W Międzynarodowych Targach Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2021 udział wzięło ponad 100 Wystawców, z Polski, Węgier, Rumunii, Ukrainy i Słowacji, którzy prezentowali produkty oraz żywność wysokiej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem produktów ekologicznych. Powiat Mielecki reprezentowała Gmina Borowa.

Targi były doskonałą sposobnością do promowania hasła #KupujŚwiadomie PRODUKT POLSKI, Produkt Ekologiczny, #SolidarnizRolnikami oraz marki Polska smakuje.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa