W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Gmina Mielec wybuduje salę gimnastyczną w Książnicach [FOTO]

8 czerwca 2021 roku Wójt Gminy Mielec Józef Piątek i przedstawiciele Firmy budowlanej ARKADA z Mielca oficjalnie podpisali umowę na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Książnicach i nastąpiło pierwsze, symboliczne wbicie łopaty na miejscu przyszłej budowy.

W ramach realizacji zadania powstanie sala gimnastyczna o powierzchni użytkowej 398,99 m2 oraz arena sali 12m x24m z pełnym zapleczem technicznym i wyposażeniem. Sala gimnastyczna będzie obiektem ogólnodostępnym, z którego korzystać będą oczywiście uczniowie szkoły podstawowej, ale także mieszkańcy miejscowości Książnice, Goleszów, Boża Wola.

Budowa hali gimnastycznej to długo oczekiwana inwestycja, na którą samorząd Gminy Mielec przeznaczy 2 305 727,79 złotych. Inwestycja ta odbędzie się z dofinansowaniem, ponieważ Gmina otrzymała 1 230 000,00 złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Termin zakończenia budowy przewidziany na 15 lipca 2022 roku zbiegnie się z obchodami 70-lecia szkoły w Książnicach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa