W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Gmina Padew Narodowa lider projektu Odnawialne Źródła Energii

Gmina Padew Narodowa jako lider projektu wspólnie z partnerami, Gminą Borowa i Gawłuszowice, otrzyma dofinansowanie na realizację projektu parasolowego dotyczącego montażu instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla mieszkańców na prywatnych nieruchomościach.

Złożony wniosek został pozytywnie oceniony pod względem formalnym i merytoryczno-technicznym uzyskując 87,5 pkt i tym samym znalazł się na wysokim piątym miejscu na liście rankingowej w Podkarpaciu. Łącznie w województwie podkarpackim dofinansowanie na projekty parasolowe otrzymało tylko 13 wniosków. Wniosek Gminy Padew Narodowa złożony w partnerstwie z Gminą Borowa i Gawłuszowice został wybrany do realizacji jako jedyny w powiecie mieleckim.

W ramach przedmiotowego projektu tylko na terenie Gminy Padew Narodowa zostanie zamontowanych łącznie około 500 różnego rodzaju instalacji OZE, począwszy od paneli solarnych poprzez piece na biomasę, pompy ciepła, kończąc na panelach fotowoltaicznych. Łączny koszt wspólnego przedsięwzięcia trzech gmin to prawie 13 milionów złotych, z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego będzie na poziomie prawie 10 milionów złotych.

Koordynatorem projektu partnerskiego ze strony lidera projektu Gminy Padew Narodowa jest Pan Dariusz Rzeźnik. Wszelkie informację dotyczące dalszego postepowania będą kierowane do mieszkańców za pośrednictwem komunikacji elektronicznej, tj. strony internetowej, wiadomości e-mail, a także telefonicznie oraz poprzez ogłoszenia.

 

UG Padew Narodowa

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa