W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Gmina Padew Narodowa w czołówce gmin Podkarpacia według Tygodnika Wspólnota

W najnowszym raporcie branżowego pisma „Wspólnota” dotyczącym inwestycji samorządowych Gmina Padew Narodowa znalazła się ponownie w czołówce zestawienia dotyczącego rankingu gmin w Polsce.

Zajęła kolejno: 117 miejsce w kraju (na 1523 gmin wiejskich), 8  na Podkarpaciu i 1 miejsce w powiecie mieleckim. Dochody naszej gminy w przeliczeniu na jednego mieszkańca wyniosły 1.600,97 zł w roku 2021.

Wysokie miejsce Gminy Padew Narodowa w rankingu wydatków na inwestycje to konsekwencja właściwego gospodarowania i zarządzania środkami budżetu Gminy oraz skutecznego pozyskiwania środków zewnętrznych. Od wielu lat w sposób racjonalny Gmina Padew Narodowa intensywnie inwestuje w rozwój zarówno pod względem infrastrukturalnym, jak i społecznym.-  Podkresla R. Pluta

Jednocześnie w innym rankingu „Wspólnoty”  dotyczącym wykorzystania środków UE przez samorządy w latach 2014 – 2021 Gmina Padew Narodowa znalazła się na 58 miejscu wśród 1523 gmin wiejskich z kwotą wydatków w wysokości 4.315,69 zł na 1 mieszkańca, co dało 7. miejsce w województwie podkarpackim i 1. w powiecie mieleckim. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa