W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Gmina Padew Narodowa w Rankingu Aktywności Powiatów i Gmin Podkarpacia

W środę, 15 grudnia 2021 r. w specjalnym dodatku do Gazety Codziennej Nowiny został zaprezentowany Ranking Aktywności Powiatów i Gmin Podkarpacia.

W Rankingu pokazano powiaty i gminy, które wykazały się największą aktywnością i gospodarnością, które inwestują, modernizują infrastrukturę drogową, kanalizacyjną czy też tworzą nowe miejsca do rekreacji dla mieszkańców wśrod ponad 160 samorządów !

Dane do Rankingu obejmowały m.in. dochód ogółem na 1 mieszkańca, dochody własne na 1 mieszkańca, wydatki inwestycyjne na 1 mieszkańca, liczba gospodarstw rolnych, podmioty gospodarki narodowej na 10 tys. ludności, udział pracujących w ogólnej liczbie mieszkańców, przyrost naturalny na 1000 ludności, stopa bezrobocia rejestrowanego czy saldo migracji na 1000 ludności na przestrzeni od 2000 do 2020 roku.

Liderzy Podkarpacia dwóch dekad XXI wieku” w trzech kategoriach:

  • Lider Aktywności Gospodarczej Podkarpacia,
  • Lider Turystyki i Sportu Podkarpacia,
  • Kreator Kapitału Społecznego Podkarpacia.

Wyróżnione Gminy – Liderzy Aktywności Gospodarczej Podkarpacia:

To kolejne już w ostatnim czasie wyróżnienie dla Gminy, co pokazuje, iż obrane kierunki działalności przynoszą nie tylko wymierne korzyści dla Gminy i Naszych Mieszkańców ale są także zauważone i docenione w przeprowadzonych przez redakcje dużych gazet i portali rankingach i zestawieniach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa