W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Gmina Tuszów Narodowy otrzymała prawie 2 mln zł na rewitalizację Ośrodka Zdrowia

Gmina Tuszów Narodowy otrzymała dotację w kwocie 1 920 000,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na rewitalizację budynku Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym.

Inwestycja będzie polegać na przebudowie i rozbudowie budynku o szyb windowy w miejscu istniejących schodów, z dostosowaniem całego obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Planowane jest również docieplenie ścian oraz kominów w ramach termomodernizacji. Całkowity szacowany koszt inwestycji to 2 400 000,00 zł. 

Obiekt ten pełni ważną funkcję w naszej gminie – świadczona jest tu pomoc medyczna, w tym lekarska, rehabilitacyjna oraz dentystyczna z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Dlatego jest to niezwykle istotna inwestycja i cieszę się, że udało nam się pozyskać tak znaczne środki na jej realizację. Dziękujemy rządowi Zjednoczonej Prawicy za konkretną pomoc dla naszego samorządu – zaznacza wójt gminy Andrzej Głaz.

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program bezzwrotnego wsparcia dla samorządów, których przychody zostały uszczuplone przez pandemię. Pieniądze pochodzą z funduszu COVID-19.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa