W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Gmina Tuszów Narodowy uzyskała dotację z Ministerstwa Sportu na infrastrukturę sportową w Ławnicy

Na istniejącym stadionie w Ławnicy miało miejsce spotkanie wójta gminy z samorządowcami i przedstawicielami LZS Ławnica, którzy od kilku lat zabiegali o modernizację tego kompleksu sportowego. Gmina Tuszów Narodowy otrzymała na to zadanie kolejną dotacje z Ministerstwa Sportu, z programu Sportowa Polska, tym razem w kwocie 306 955,00 zł. 

W ten sposób spełniamy oczekiwania mieszkańców i stawiamy na zdrowie przez sport – zaznacza wójt gminy i dodaje – cieszę się i jeszcze raz dziękuję europosłowi Tomaszowi Porębie za jego pomoc w realizacji również tego zadania. 

Modernizacja kompleksu sportowego w Ławnicy polegać będzie na rozbudowie i remoncie budynku szatni sportowej, obiekt będzie w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto zostanie zamontowana trybuna przy stadionie. Zadanie obejmuje też wykonanie ogrodzenia panelowego  wokół istniejącego stadionu sportowego i wykonanie piłko-chwytów. 

W sumie z Ministerstwa Sportu w 2021 roku gmina Tuszów Narodowy otrzyma  blisko 3 mln złotych na inwestycje w Tuszowie Narodowym i Ławnicy. Zadowolenie z inwestycji wyraził sołtys Ławnicy Zdzisław Sowa, wraz z miejscowym radnym i działaczami LKS-u.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa