W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej ma nowego dyrektora

Wójt Gminy Padew Narodowa Robert Pluta po przeprowadzonym konkursie powołał na stanowisko dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Padwi Narodowej Edytę Pazdan-Skórską. Nowa dyrektor jest powołana na okres pięciu lat, tj. od dnia 14 czerwca 2021 r. do dnia 13 czerwca 2026 roku.

Informacja o możliwości składania ofert aplikacyjnych na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej została podana do publicznej wiadomości w kwietniu br.
W postępowaniu rekrutacyjnym wzięła udział 1 osoba. 

Edyta Pazdan-Skórska posiada wykształcenie wyższe o kierunku „Informacja naukowa i Bibliotekoznawstwo”, ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Zarządzania kulturą”, ponadto posiada tytuł zawodowy „bibliotekarz” zdobyty na pomaturalnym studium zawodowym. 

W przedstawionej koncepcji funkcjonowania Biblioteki na najbliższe 5 lat wskazała kierunki rozwoju Gminnej Biblioteki Publicznej opartej na współpracy z partnerami i społecznością lokalną w budowaniu pozytywnego wizerunku Gminnej Biblioteki Publicznej. Ponadto kandydatka zwróciła uwagę na organizację wewnętrzną jednostki w dużym zakresie opartej na pracy zespołowej oraz funkcjonowaniu jednostki jako nowoczesnej, otwartej na mieszkańców gminy i innych użytkowników. 

Warto dodać, że Edyta Pazdan-Skórska pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Padwi Narodowej od 2004 r., zaś od marca 2021 r. pełniła obowiązki dyrektora (po przejściu na emeryturę pani Teresy Borowiec).  

Gratulujemy Edycie objęcia stanowiska Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej  i życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa