W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Gminne Święto Ziemniaka Padew Narodowa 2019 [FOTO, VIDEO, DRON]

Ziemniak to podstawa upraw rolniczych w gminie Padew Narodowa. Dlatego od kilku lat organizuje się tutaj imprezę, gdzie lokalna społeczność prezentuje potrawy z ziemniaka.

Jak co roku mieszkańcy poszczególnych sołectw przygotowali swoje stoiska promocyjne z lokalnymi potrawami z ziemniaka. Dla wszystkich wystąpiły zesopły ALL 4 U z Kliszowa, Kapela Ludowa Padwianie, Ignis Dei oraz Harnasie i Góraleczki z Poronina.

Dnia 8 września 2019 r. odbyło się VIII Święto Ziemniaka w Padwi Narodowej. Organizacja święta ziemniaka w Padwi Narodowej ma na celu przybliżenie mieszkańcom gminy oraz wszystkim przybyłym gościom poznania nowoczesnych odmian tego warzywa, posmakować przeróżnych potraw przygotowanych przez wszystkie sołectwa gminy na specjalnych stoiskach promocyjnych a także i przede wszystkim podziękować naszym rolnikom za trud jaki wkładają w jego produkcję. Organizacją tego święta zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej. Wśród mieszkańców największym powodzeniem cieszyły się stoiska promocyjne przygotowane przez; Domacyny, Kębłów, Padew- GOK, Padew – Związek Emerytów i Rencistów, Piechoty, Pierzchne, Przykop, Rożniaty, Wojków, Zachwiejów, Zaduszniki, Zarównie, Babule oraz stoisko przygotowane przez kuracjuszy z domu dziennego pobytu „Senior- Wigor”. Dodatkowo piękne stoisko przygotowało Koło Łowieckie „Przepiórka” z Mielca. 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Śnieżka na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa