W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej kupił mobilny ekran wielkoformatowy LED

Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej wzbogacił się o wyjątkowe urządzenie multimedialne jakim jest mobilny ekran wielkoformatowy LED. Ekran składa się z dziewięciu monitorów bezszwowych 46 calowych marki NEC X462UNV co daję przekątną 386 cm.

Monitory montowane są na specjalnej konstrukcji metalowej i mogą pracować w różnych konfiguracjach w systemie ciągłym. Jakość obrazu FULL HD zadowoli nawet najbardziej  wybrednych graczy komputerowych. Cały system można przewozić z miejsca na miejsce i bardzo szybko konfigurować zwykłym pilotem telewizyjnym.

Ekran będzie wykorzystywany do wyświetlania filmów fabularnych, bajek dla dzieci, prowadzenie szkoleń, jako tło przy organizacji koncertów,  gier komputerowych,  transmisji meczów i gier sportowych, prowadzenie relacji na żywo itp.  Można go także wypożyczyć za odpowiednią opłatą na różnego rodzaju wydarzenia społeczne czy rodzinne.

Cały system został zakupiony bardzo okazyjnie od firmy SQM Multimedia Support  z Poznania.
Negocjacje między nami a firmą trwały prawie trzy tygodnie a kwota za cały system jest bardzo ale to bardzo dla nas satysfakcjonująca.

Podziękowania dla władz samorządowych a zwłaszcza pana Wójta Roberta Pluty  i pani Skarbnik Joanny Skopińskiej-Mycek za pomoc w negocjacjach. GOK w Padwi Narodowej stał się posiadaczem  jednego z najnowocześniejszych systemów video w województwie podkarpackim. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa