W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia Informacje

Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej

Wiktoria Siembab i Sylwia Pisarczyk zajęły pierwsze miejsca w Gminnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbył się w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.

Wiktoria, uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej, która zaśpiewała piosenkę pt. „Umówimy się z Wisłą nad Wisłą” okazała się najlepsza wśród uczniów podstawówek (klasy IV-VI).

Drugie miejsce w tej kategorii wywalczyła Julia Chmiel (SP Zdziarzec), a trzecie Gabriela Smagacz (SP Żarówka). Wyróżnienia otrzymały Joanna Suchy (SP Partynia) i Gabriela Pisarczyk (SP Radomyśl Wielki).

Z kolei spośród gimnazjalistów najlepiej zaprezentowała się Sylwia Pisarczyk z Radomyśla Wielkiego. Drugie miejsce zajęła Nikola Giża z Dulczy Wielkiej, a trzecie Oliwia Studniarz z Żarówki. Wyróżnienia odebrały Daria Mucha i Daria Pietras z Radomyśla Wielkiego.

Konkursowe występy, których było w sumie 28, oceniało jury w składzie: przewodniczący Mateusz Pieniądz – muzyk, Paweł Stanosz – instruktor SCKiB i Małgorzata Cichoń – z-ca dyrektora SCKiB.

 

sckib

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości