W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Gosi i Jasia zdrowe zasady nie tylko dla Baby Jagi [FOTO]

Przedstawienie dla dzieci w przedszkolu, to zawsze wyjątkowe wydarzenie, które dostarcza zarówno przedszkolakom, jak i dorosłym mnóstwo radości i cennych wspomnień.

Tym razem w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Mielcu odbyło się niezwykłe przedstawienie, w którym wystąpili Rodzice i Pracownicy przedszkola.
Jaś i Małgosia, po znanej wszystkim przygodzie z piernikowym domkiem, postanowili wrócić do lasu, aby sprawdzić, co słychać u Baby Jagi. Na miejscu odkryli, że stara wiedźma, mimo swych magicznych zdolności prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. Dzielne rodzeństwo postanowiło jej pomóc i wspólnie z przedszkolakami przekazali najważniejsze zasady holistycznego podejścia do zdrowia. W rezultacie Baba Jaga stała się zdrową i energiczną osobą, która szerzyła zdrowy styl życia w całym lesie.
Przedstawienia „Rodzice – Dzieciom” na stałe zagościły w harmonogramie imprez naszego przedszkola. Wspólne spotkania przynoszą wiele korzyści, integrując społeczność, wzbogacając program edukacyjny, wspierając rozwój emocjonalny dzieci, pobudzając ich kreatywność, a także promując zdrowe nawyki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa