W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały promocyjne Materiały video

GPPH pomaga innym stawać się silnymi [VIDEO]

Jak sami mówią o sobie, „staramy pomagać innym stawać się silnymi”, a samej firmy fundamentem jest hasło „firmę tworzą ludzie”.

Oczywiście mowa o firmie GPPH z Mielca, która jest znana nie tylko z tego, że produkuje innowacyjne rozwiązania dla spawalnictwa, ale również z wielu inicjatyw prospołecznych.

Firma GPPH posiada świetny kontakt ze swoimi sympatykami na całym świecie za pośrednictwem wielu kanałów na portalach społecznościowych, w tym ich własnego portalu społecznościowego Forum.GPPH.pl dedykowanego branży produkcyjnej obróbki metalu. Można się z nich dowiedzieć nie tylko o korzyściach związanych z korzystaniem z ich produktów, ale także o inicjatywach jakie firma organizuje.


Jedną z najważniejszych w tym roku była kooperacyjna pomoc patriotyczna, dzięki której firmy dzieliły się zleceniami, by przetrwać trudny czas chwilowego wyhamowania frontu zleceń branży produkcyjnej.

Firma GPPH organizuje również różne konkursy dla osób, dla których zakup ich produktów jest nie osiągalny finansowo, a posiadanie ich mogłoby być dla nich rewolucją podczas każdego dnia pracy.

Za każdym razem, gdy jest organizowany taki konkurs, właściciele firmy osobiście wręczają nagrodę, by poznać zwycięzcę i jego historię, a także jego plany na wykorzystanie Stołu Spawalniczego GPPH.

YouTube player


Same konkursy również posiadają tematykę odnoszącą się do wspierania polskiej gospodarki. Jeden z nich nawiązywał do podkreślenia jak ważne jest, abyśmy tworzyli jak najwięcej polskich produktów, które ostatecznie również są sprzedawanie pod naszą polską flagą.  

YouTube player

Firma GPPH na każdym kroku stara się podkreślać, że nie tylko jest polską firmą, ale także to, że jest firmą z Mielca. Bardzo mocno zaakcentowali to w swoim filmie promującym ostatni konkurs, który już dziś ma prawie 100 tys. wyświetleń na ich profilu facebook’owym:

https://www.facebook.com/343553666071228/videos/193900605686664

Pracownicy firmy GPPH również samodzielnie włączają się w inicjatywy pomocy potrzebującym, takie jak szlachetna paczka.

Pamiętajmy szczególnie podczas świątecznego czasu o tym, że warto dzielić się z innymi własnym szczęściem i sukcesem. Między innymi do tego zachęcali właściciele firmy GPPH w filmie podsumowującym rok 2020 połączonym z życzeniami świątecznymi:


https://www.facebook.com/343553666071228/videos/987081658448012

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.” – Robert Baden–Powell.Linki do Polskich kanałów firmy GPPH:
Portal GPPH: https://forum.gpph.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/GPPH.Mielec
Instagram: https://www.instagram.com/gpph.pl/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDfyaiGJWSMuWBSnd8wKpGQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gpph
Strona WWW: https://www.gpph.pl/ 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa