Informacje Sport

Grand Prix Podkarpacia w biegach przełajowych

W piątek na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej w Kolbuszowej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych.

W ramach zawodów wyłoniono również zwycięzców Grand Prix Podkarpacia w kategoriach U16, U18 i U20.W związku z pandemią termin zawodów był przekładany kilkakrotnie, a pierwotnie biegi miały odbyć się w marcu na obiektach rekreacyjnych MOSiR w Mielcu.

Bardzo dobrze zaprezentowała się skromna trzyosobowa reprezentacja Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec zdecydowanie wygrywając swoje biegi.
I miejsce Martyna Wal 2006 1500m U16I miejsce Olga Wal 2006 2500m U16
I miejsce Kacper Jaworski 2003 2000m U18W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików woj. Podkarpackie okazało się lepsze od Małopolskiego 28:16. W klasyfikacji klubowej LKS Stal Mielec zajął 2 miejsce.

Ponadto Grand Prix Podkarpacia w kategorii U16 wygrała Olga Wal, przed Martyną Wal. Kacper Jaworki zwyciężył w kategorii U18.