16 stycznia 2019 (środa) - 20:14
Slider
Image default
Kultura i nauka

Grand Prix X Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej dla Jakuba Kołcza!

Tegoroczny maturzysta z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, Jakub Kołcz, potwierdził, że jest supertalentem wokalnym! Uczeń klasy 3C III Liceum Ogólnokształcącego ZST w Mielcu, po ogromnym sukcesie w roku ubiegłym, gdy zdobył główne Grand Prix Konkursu Piosenki Angielskiej Tarnobrzeg 2014, tym razem sięgnął po kolejny tytuł, udowadniając, że zeszłoroczne zwycięstwo w prestiżowym festiwalu piosenki angielskiej nie było dziełem przypadku, lecz naturalną konsekwencją prawidłowego rozwoju kunsztu wokalnego uzdolnionego muzycznie i językowo mieleckiego wokalisty.

169350987 767301750 1966515162

19-letni Jakub, pod opieką językową nauczyciela języka angielskiego w ZST mgra Marka Paducha, wyśpiewał w znakomitym stylu Grand Prix X Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, zorganizowanego 9 czerwca 2015 r. w Baranowie Sandomierskim przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach we współpracy z Domem Kultury w Baranowie Sandomierskim. Jury przyznało tegorocznemu absolwentowi III LO w Mielcu główną nagrodę za oryginalne wykonanie coveru Roda Stewarta ‘’Have I told you lately’’, doceniając zarówno walory głosowe, jak i umiejętności językowe Jakuba Kołcza.

Absolwent ZST otrzymał między innymi: nominację do ogólnopolskiego przeglądu Młodych Talentów w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz nagranie studyjne, które de facto było wielkim marzeniem młodego piosenkarza z Mielca. Należy dodać, że jury obu konkursów podkreślało piękną barwę głosu Jakuba, jego muzykalność i dokładność językową. Wielka pasja młodego mielczanina poparta ciężką pracą i oddaniem zaowocowała ogromnym sukcesem osobistym, czyniąc go kolorowym ptakiem podkarpackiej wokalistyki i nadzieją młodego pokolenia. Szkoda jedynie, że Jakub opuszcza mury Zespołu Szkół Technicznych, gdzie niejednokrotnie uświetniał uroczystości szkolne swoim niebanalnym talentem.
prac.: mgr M. Paduch

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja