W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Gratka dla miłośników muzyki – giełda płyt winylowych i CD już w najbliższy weekend!

Płyty winylowe i CD wracają do łask. Grono miłośników muzyki, którzy lubią mieć płyty ulubionych zespołów cały czas się rozrasta.

Zakup płyt, które wydane zostały kilkanaście lat temu nie jest jednak proste – większość z nich nie jest już dostępna w popularnych sklepach muzycznych. Szansą na zdobycie płyt ulubionych zespołów bądź limitowanych edycji wydawnictw są giełdy, na których można zakupić płyty lub się nimi wymieniać.

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy do Galerii Navigator! 

Od 25 do 27 czerwca 2021 w Galerii Navigator w Mielcu odbędzie się giełda płyt winylowych i CD. Wystawcy przywiozą ok. 15 tyś. płyt vinylowych i CD. Na stoiskach pojawią się zarówno nowości, jak i trudne do zdobycia rarytasy ze wszystkich gatunków muzycznych: rock/metal/ punk/jazz/pop/elektronika/ new age/ klasyka.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://galerianavigator.pl/zamknij%20%20Gie%C5%82da%20p%C5%82yt%20winylowych%20i%20CD%20w%20Galerii%20Navigator!:%20Edycja%20stronyhttp://galerianavigator.pl/gielda-plyt-winylowych-i-cd-w-galerii-navigator-ezp-1660.html

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa