W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Grażyna Cieszyńska odchodzi na emeryturę z MOPS

Po 40 latach pracy w pomocy społecznej Grażyna Cieszyńska odchodzi na emeryturę z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu. Oficjalnego podziękowania za wieloletnią pracę dokonał dziś Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Grażyna Cieszyńska pracę zawodową rozpoczęła jako pracownik socjalny w 1981 roku. Od 1984 roku do 1990 pracowała w Zespole Opieki Zdrowotnej w Mielcu. Pracę jako kierownik Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu rozpoczęła w 1990 roku.

Osiem lat później objęła stanowisko dyrektora pomocy środowiskowej w MOPS Mielec. Funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu pełniła od 2017 roku. Za rzetelną pracę otrzymała wyróżnienie od Wojewody Podkarpackiego.

Dziękujemy za wszystkie lata pracy na rzecz osób w potrzebie. Dziękujemy za zaangażowanie, trud, ale przede wszystkim za pasję, z którą wykonywała Pani obowiązki początkowo pracownika socjalnego, kierownika, a później dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jesteśmy wdzięczni za całokształt Pani osiągnięć na rzecz mieleckiego MOPS. Życzymy zdrowia oraz realizacji osobistych planów – powiedział podczas oficjalnego pożegnania Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa