W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Groźby wypadek mieszkańca powiatu mieleckiego w Bojanowie

Dwie osoby trafiły do szpitali po tym, jak na drodze wojewódzkiej nr 872 relacji Bojanów-Majdan Królewski zderzyły się dwa samochody. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 9.30 na drodze wojewódzkiej nr 872 nieopodal Bojanowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, 27-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierujący oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Hyundai, którym jechał 35-letni mężczyzna z powiatu kolbuszowskiego.

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został kierowca opla i 34-letnia pasażerka hyundaia. Ranne osoby przewieziono do szpitali w Stalowej Woli i Mielcu. Droga została zablokowana, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy, którym kierowali policjanci.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, zebrali ślady, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Przeprowadzone badania wykazały, że kierowcy samochodów byli trzeźwi. Od godz. 14.30 na drodze nie ma już utrudnień w ruchu.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują stalowowolscy policjanci.

 

Zobacz też...

1 Komentarzy

Jola 4 marca 2020 (środa) at 11:10

Mnie po wypadku komunikacyjnym pomogła kancelaria automobile expert. Wszystko załatwili za mnie, a zanim wyszłam ze szpitala pieniądze były już na koncie. Jasne i przejrzyste warunki współpracy z możliwością negocjacji prowizji. Świetna obsługa szkody i bardzo dobry kontakt na każdym kroku z pracownikiem firmy. Polecam.

Odpowiedz

Zostaw komentarz