W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Multimedia Relacje z wydarzeń Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Groźny wypadek w Tuszymie. Młody kierowca uderzył w drzewo [FOTO]

W sobotnie popołudnie 8 października, przed godziną 16:40 miał miejsce wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Tuszyma, na drodze powiatowej numer 1175R Tuszyma – Radomyśl Wielki. Kierowca uderzył w drzewo i zakleszczył się w samochodzie.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej z Mielca oraz pogotowie. Zaalarmowano także jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuszymy.

Kierujący pojazdem BMW poruszając się od strony Przecławia z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, przeskoczył przydrożny rów i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżował tylko kierowca. Będący na miejscu świadkowie odłączyli akumulator od pojazdu jeszcze przed przyjazdem służby ratunkowych. Na miejsce jako pierwsza dotarła karetka pogotowia, a zaraz za nią 7 strażaków z OSP Tuszyma. Poszkodowany był nieprzytomny, ale oddychał. Na miejsce przyjechała także straż z Mielca. Ratownicy musieli użyć nożyc hydraulicznych, by wyciąć drzwi oraz dach i w ten sposób uwolnić poszkodowanego kierowcę. Rannemu został założony kołnierz ortopedyczny, usztywniając mu odcinek szyjny kręgosłupa. Teren został zabezpieczony pachołkami oraz odgrodzony taśmą ostrzegawczą. Ruch odbywał się wahadłowo i był kierowany przez strażaków. Na miejscu pracowali również funkcjonariusze policji oraz prokuratura.

OSP Tuszyma / WCJ24
fot. Krzysztof Mika

1

2

3

5

4

6

7

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa