Grupa Azoty PWSZ Tarnów – UKS Szóstka Mielec 2:3 [VIDEO]

Po przegranych pierwszych dwóch setach nic nie wróżyło zwycięstwa mielczanek  na tarnowskim parkiecie. Jednak losy spotkania odwróciły się już w pierwszych chwilach kolejnego seta.
Do końca meczu to gospodynie musiały gonić mielczanki i choć nadzieja na wygraną przyszła w 4 secie, gdzie obie drużyny szły łeb w łeb, to ostatecznie zakończył się on wynikiem 28:30 na niekorzyść tarnowianek. W tie-breaku zawodniczki UKS znów zwyciężyły i wygrana została zapisana po stronie przyjezdnych.

Azoty PWSZ Tarnów spadły z 5 na 7 miejsce w tabeli. Za to Szóstka Mielec dzięki wygranej wskoczyła jedno oczko w górę z 10 na 9.

Zwycięstwo siatkarki z UKS Szóstka Mielec zadedykowały  Smoczance Mielec, która zebrała 1060 zł na ratowanie ich klubu.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – UKS Szóstka Mielec 2:3 (25:15, 25:14, 22:25, 28:30, 13:15)