Informacje Sport

Grupa Azoty Roleski Tarnów – SPS Stal Mielec 3:0

Wczoraj SPS Stal Mielec meczem ze Grupą Azoty Tarnów zainaugurowały drugą rundę ligowych zmagań w sezonie 2020/2021. Mecz odbył się na hali PWSZ w Tarnowie.

W pierwszej rundzie rozgrywek górą były zawodniczki z Mielca, które zwyciężyły 3:2.

W naszej drużynie podczas przerwy świątecznej doszło do przetasowania na ławce trenerskiej. Posadę pierwszego szkoleniowca objął doświadczony Adam Grabowski. W poprzedniej kolejce mielczanki pauzowały, więc nowy trener miał okazję zadebiutować.

Debiutu trenerskiego jednak nowy trener nie może zaliczyć do udanych, po wyrównanym meczu nasze siatkarki nie wygrały żadnego seta ustępując niżej notowanym rywalkom.

MVP: Ewa Bimkiewicz

(25:23, 25:22, 25:22)