W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Kolejny sukces odnotował zespół Domu Kultury SCK. Grupa Taneczna BEZNAZWY na X Ogólnopolskim Festiwalu Tańca TAKI TANIEC w Oświęcimiu zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale. 

BEZNAZWY ozłocone i posrebrzone 

Na scenie festiwalowej zaprezentowały się trzy grupy naszego zespołu i każda spisała się na medal. W kategorii junior za choreografię „Sierociniec” złoto wywalczyła GT BEZNAZWY II (dziewczęta wieku od 11 -15 lat), w kategorii młodzieżowej za choreografię ,,Babie lato” najstarsza grupa (17-20 lat) zdobyła srebro, a w kategorii junior show dance za choreografię ,,Spacer po linie w niemym kinie” Dziecięcą Grupa ,, BEZNAZWY” (wiek od 8 do 12 lat) wywalczyła srebro. Koniecznie trzeba podkreślić, że choreografię do wszystkich programów ułożyła Joanna Lonczak, która od lat prowadzi Grupę BEZNAZWY w Domu Kultury SCK.

Podczas X Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca TAKI TANIEC w Oświęcimiu zaprezentowano 78 prezentacji w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych. Mielczanki wystąpiły 25 maja. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa