W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Grzegorz Durak nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu

Powiatowy Urząd Pracy po opuszczeniu przez Renatę Siembab, która w jesiennych wyborach została wybrana na burmistrza gminy Przecław, funkcjonował do tej pory bez dyrektora. Ogłoszono więc konkurs na to stanowisko. 13 lutego nowym dyrektorem PUP został Grzegorz Durak.

W pierwszej połowie stycznia został ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora PUP w Mielcu. Swoje kandydatury zgłosiło czworo chętnych. – Grzegorz Durak spełnił wszystkie niezbędne wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, a komisja uznała, że posiada on największą wiedzę oraz najlepsze predyspozycje na to stanowisko – przekazał starosta powiatu mieleckiego.

Grzegorz Durak to wieloletni pracownik PUP w Mielcu i przedsiębiorca skupiający się na pozyskiwaniu funduszy europejskich. Posiada doświadczenie w sprawnym kierowaniu działami administracji samorządowej oraz pozyskiwaniu dotacji. Mamy nadzieję że sprawdzi się na tym stanowisku, czego szczerze mu życzymy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa