W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Materiały video

Grzegorz Gałuszka nowy dyrektor Pogotowia Ratunkowego [VIDEO]

Andrzej Bryła, który jako członek Zarządu Powiatu odpowiada za nadzór nad Pogotowiem Ratunkowym, nakreślił kontekst, w jakim pracę rozpoczyna Grzegorz Gałuszka. – Przyszłość ratownictwa związana jest z tendencją do centralizacji, dlatego należy podjąć szybkie kroki, aby wzmocnić naszą pozycji tak, byśmy byli dobrym partnerem w nowym kontraktowaniu. Rozmawiałem już o tym z panem dyrektorem, zna on nie tylko ten temat, ale również zagadnienie konkursu na transport międzyszpitalny. Jest w stanie zająć się tymi kwestiami od razu, co zapewnia nam ciągłość zarządzania i pozwala być spokojnym o te najważniejsze wyzwania stojące obecnie przez stacją – podkreślił Andrzej Bryła.

– Mielecka placówka jest jedną z wiodących w regionie i  najważniejsze wymaganie wobec nowego dyrektora jest takie, żeby taką rangę nie tylko utrzymać, ale nawet podnieść, co będzie niezbędne w nadchodzącym czasie – powiedział Andrzej Chrabąszcz, członek Zarządu Powiatu.

Grzegorz Gałuszka od 2011 do 2016 roku pracował jako dyrektor Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju. Przez kolejne trzy lata był dyrektorem szpitala „Krystyna” należącego do spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój. Następnie zarządzał szpitalem w Proszowicach. Jest także radnym sejmiku wojewódzkiego świętokrzyskiego.

Zapraszamy do obejrzenia obszernych fragmentów dzisiejszego spotkania z nowym dyrektorem pogotowia w Mielcu.

rbt

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa