W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe [FOTO, VIDEO]


340 młodych lekkoatletów wystartowało w Halowych Lekkoatletycznych Zawodach Mikołajkowych.

W sobotę 8 grudnia w hali lekkoatletycznej odbyły się Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe.

W zawodach wzięło udział 340 zawodników. Zanotowano ponad 500 osobostartów. Najmłodsi uczestnicy zawodów, podzieleni na 5 kategorii wiekowych, tj. 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i młodsi., startowali w konkurencjach: 60 m, 60 m ppł., 300 m, 600 m, skok w dal i skok wzwyż.

Do rywalizacji stanęli uczniowie mieleckich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 13. Gościnnie wystartowali również zawodnicy z klubów woj. podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach uczestnicy otrzymywali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Zawody zorganizował Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

Na podium stawali:

60m K
Finał 2008 i mł.
,
1DolotMilena08LKS Stal Mielec/SP nr 1 Mielec9.57
2DworakMilena08UKS Tiki Taka Kolbuszowa10.13
3TrzpisVeronica08SP nr 3 Mielec10.14
Finał 2007
1MałekJulia07LKS Stal Mielec/SP nr 11 Mielec9.08
2WiszMilena07CWKS Resovia Rzeszów9.28
3MarkowiczWeronika07MKS Stal Nowa Dęba9.31
Finał 2006
1CisłoEmilia06LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka8.86
2StrzelecMałgorzata06KKS Victoria Stalowa Wola9.16
3KulinowskaMilena06CWKS Resovia Rzeszów9.17
Finał 2005
1GutOliwia05KKS Victoria Stalowa Wola8.26
2PuzioAgata05MKS Stal Nowa Dęba8.50
3BalawajderWiktoria05LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec8.63
Finał 2004
1GawełMartyna04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec8.04
2SmutekMagdalena04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec8.50
3PisulińskaJagoda04CWKS Resovia Rzeszów8.54
300m K  
rocznik 2008 i młodsi
1GawłowskaWeronika08CWKS Resovia Rzeszów57.74
2DworakMilena08UKS Tiki Taka Kolbuszowa59.20
3PtakMartyna08LKS Stal Mielec/SP nr 13 Mielec59.32
rocznik 2007
1MarkowiczWeronika07MKS Stal Nowa Dęba53.30
2MachajBlanka07KKS Victoria Stalowa Wola54.54
3WiszMilena07CWKS Resovia Rzeszów55.24
rocznik 2006
1WalMartyna06LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec52.15
2WalOlga06LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec53.23
3KorzępaKarolina06UKS Tiki Taka Kolbuszowa53.91
rocznik 2005
1PuzioAgata05MKS Stal Nowa Dęba49.80
2FurtakWiktoria05UKS Gimball Tarnawa52.76
3CyganNatalia05KKS Victoria Stalowa Wola53.53
rocznik 2004
1ŚwiętekAleksandra04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec50.71
2HasekKatarzyna04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec52.31
3LeńczokDominika04CWKS Resovia Rzeszów52.78
600m K
rocznik 2008 i młodsi
1SojkaMagdalena09KKS Victoria Stalowa Wola2:14.86
2KapustkaMartyna08UKS Tiki Taka Kolbuszowa2:17.24
3BudziakKarolina08ULKS Lipinki2:17.95
rocznik 2007
1PierógAgata07KKS Victoria Stalowa Wola2:08.39
2DzieciuchKarolina07MUKS Wisła Junior Sandomierz2:12.28
3RockaNatalia07MUKS Wisła Junior Sandomierz2:18.27
rocznik 2006
1ButrynKornelia06KKS Victoria Stalowa Wola1:54.81
2GrzybowskaGabriela06KKS Victoria Stalowa Wola1:56.68
3MilczanowskaZuzanna06MKS Stal Nowa Dęba1:57.65
rocznik 2005
1NowakOliwia05KKS Victoria Stalowa Wola2:05.42
2JanasEmilia05ULKS Lipinki2:05.99
3KoszutAleksandra05UKS Gimball Tarnawa2:06.07
rocznik 2004
1UrbańskaGabriela04MKS Stal Nowa Dęba1:58.73
2PukVictoria04MKS Stal Nowa Dęba2:01.15
3KupiszewskaBeata04MKS Stal Nowa Dęba2:05.65
60m ppł K
rocznik 2006
1SzczepanikKarolina06CWKS Resovia Rzeszów11.05
2GawrońskaMaja06CWKS Resovia Rzeszów12.10
3StąporWeronika06UKS Tiki Taka Kolbuszowa12.46
rocznik 2005
1SzczepanikAnna05CWKS Resovia Rzeszów10.59
2KołodziejGabriela05MUKS Wisła Junior Sandomierz10.59
3MajowiczMariola05MKS Stal Nowa Dęba11.22
rocznik 2004
1GrzybAleksandra04MUKS Wisła Junior Sandomierz9.96
2LeńczokDominika04CWKS Resovia Rzeszów10.01
3DominLaura04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec11.33
w dal K strefa
rocznik 2008 i młodsi strefa
1GrabińskaAmelia08LKS Stal Mielec3.77
2GawłowskaWeronika08CWKS Resovia Rzeszów3.55
3DolotMilena08LKS Stal Mielec/SP nr 1 Mielec3.52
rocznik 2007
1MałekJulia07LKS Stal Mielec/SP nr 11 Mielec3.93
2WęgrzynKarolina07LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka3.90
3ZarewiczGabriela07MKL Sparta Stalowa Wola3.84
rocznik 2006
1MichalikEmilia06ULKS Lipinki4.43
2WalOlga06LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec4.25
3WalMartyna06LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec4.23
w dal K belka
rocznik 2005
1BalawajderWiktoria05LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec4.69
2GierczakJulia05MUKS Wisła Junior Sandomierz4.17
3WawrówEliza05SP nr 11 Mielec4.13
rocznik 2004
1SmutekMagdalena04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec4.53
2NowakKinga04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec4.33
3PantołMaria04SP nr 11 Mielec3.84
wzwyż K
rocznik 2008 i młodsi
1TurkotJagoda08SP nr 13 Mielec1.20
2PtakMartyna08LKS Stal Mielec/SP nr 13 Mielec1.10
rocznik 2007
1WęgrzynKarolina07LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka1.25
2WróblewskaOliwia07MUKS Wisła Junior Sandomierz1.20
3BednarzAleksandra07KKS Victoria Stalowa Wola1.15
rocznik 2006
1SzczepanikKarolina06CWKS Resovia Rzeszów1.30
2StachuraJagoda06LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec1.30
3BełchNoemi06SP nr 13 Mielec1.10
rocznik 2005
1JaroszAmelia05CWKS Resovia Rzeszów1.35
=2KieliszekAleksandra05KKS Victoria Stalowa Wola1.30
=2BrągielJulia05CWKS Resovia Rzeszów1.30
rocznik 2004
1MolekOliwia04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec1.40
2StobierskaAlicja04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec1.40
3OrłowskaJulia04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec1.40
60m M
Finał – rocznik 2008 i młodsi
1MajkaDominik08CWKS Resovia Rzeszów9.08
2KleibaMaciej08CWKS Resovia Rzeszów9.09
3KoszutJan08UKS Gimball Tarnawa9.23
Finał – rocznik 2007
1KataJakub07MKL Sparta Stalowa Wola8.82
2SobońMateusz07SP nr 11 Mielec9.15
3KsiążekKamil07KKS Victoria Stalowa Wola9.17
Finał – rocznik 2006
1BembenekJakub06MKL Sparta Stalowa Wola8.64
2ZiobroMateusz06LKS Stal Mielec8.69
3KoźmicPaweł06UKS Tiki Taka Kolbuszowa8.70
Finał – rocznik 2005
1KochmańskiMateusz05CWKS Resovia Rzeszów7.71
2KamińskiDaniel05LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec8.06
3PicurKacper05CWKS Resovia Rzeszów8.21
Finał – rocznik 2004
1RógJakub04LKS Stal Mielec/SP Trzciana7.90
2NowakJakub04CWKS Resovia Rzeszów8.01
3RurakDawid04MKL Sparta Stalowa Wola8.04
300m M
rocznik 2008 i młodsi
1MajkaDominik08CWKS Resovia Rzeszów53.78
2JaskotNikodem08MKS Stal Nowa Dęba56.40
3KoszutJan08UKS Gimball Tarnawa56.49
rocznik 2007
1KsiążekKamil07KKS Victoria Stalowa Wola54.13
2BlicharczykGabriel07SP nr 11 Mielec57.68
3SobońMateusz07SP nr 11 Mielec58.60
rocznik 2006
1MoskwaRadosław06CWKS Resovia Rzeszów52.20
2BembenekJakub06MKL Sparta Stalowa Wola53.77
3ZawadaJakub06MKL Sparta Stalowa Wola60.95
rocznik 2005
1KochmańskiMateusz05CWKS Resovia Rzeszów45.28
2PicurKacper05CWKS Resovia Rzeszów50.24
3PłazaMichał05LKS Stal Mielec51.06
rocznik 2004
1SitoKonrad04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec48.63
2DomaradzkiSylwester04MKL Sparta Stalowa Wola50.63
3SączawaPiotr04UKS Tiki Taka Kolbuszowa50.82
600m M
rocznik 2008 i młodsi
1KobylarzJakub08UKS Tiki Taka Kolbuszowa2:08.27
2KilianRafał09LKS Stal Mielec/SP nr 3 Mielec2:09.66
3KopećDominik08MKS Stal Nowa Dęba2:10.70
rocznik 2007
1ŁodejLeon07CWKS Resovia Rzeszów2:02.79
rocznik 2006
1RajobiJazdan06SP nr 11 Mielec1:57.38
2TworekDamian06KKS Victoria Stalowa Wola1:58.35
3BisSebastian06MKL Sparta Stalowa Wola2:09.64
rocznik 2005
1ChamotSzymon05MKL Sparta Stalowa Wola1:46.22
2MokrzyckiJan05MKS Stal Nowa Dęba1:47.28
3DraganDawid05SP nr 3 Mielec1:59.65
rocznik 2004
1ZiębaWiktor04UKS Tiki Taka Kolbuszowa1:46.14
2ChudzikJakub04UKS Tiki Taka Kolbuszowa1:52.25
3SkrzeszewskiJacek04PSP nr 12 Stalowa Wola1:56.81
60mppł M
rocznik 2006
1MoskwaRadosław06CWKS Resovia Rzeszów10.96
2KoźmicPaweł06UKS Tiki Taka Kolbuszowa10.97
3SawułaBartosz06UKS Tiki Taka Kolbuszowa11.08
rocznik 2005
1CierpichHubert05CWKS Resovia Rzeszów11.28
2GołąbekKacper05MKS Stal Nowa Dęba12.01
rocznik 2004
1SzylerTymon04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec10.57
2SączawaPiotr04UKS Tiki Taka Kolbuszowa10.98
3SitoKonrad04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec11.16
w dal M strefa
rocznik 2008 i młodsi
1KleibaMaciej08CWKS Resovia Rzeszów4.40
2MyśliwiecTomasz08LKS Stal Mielec4.25
3DziubaKacper08SP nr 11 Mielec4.01
rocznik 2007
1KataJakub07MKL Sparta Stalowa Wola4.54
2RyżakKamil07LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec4.06
3WójtowiczWiktor07SP nr 2 Mielec3.95
rocznik 2006
1RydzikPiotr06MKL Sparta Stalowa Wola4.38
2SztukaIgor06LKS Stal Mielec/NSP Piłkarskie Nadzieje4.32
3HerdzikMichał06MKL Sparta Stalowa Wola4.03
w dal M belka
rocznik 2005
1KamińskiDaniel05LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec5.01
2PawlicaAntoni05MUKS Wisła Junior Sandomierz4.76
3ChęcińskiHubert05SP nr 3 Mielec4.27
rocznik 2004
1MolekMateusz04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec5.94
2RurakDawid04MKL Sparta Stalowa Wola5.45
3RógJakub04LKS Stal Mielec/SP Trzciana5.43
wzwyż M
rocznik 2008 i młodsi
1ParylakKacper09LKS Stal Mielec1.10
2WiśniewskiMateusz08PSP nr 12 Stalowa Wola1.05
3MoździerzTomasz08LKS Stal Mielec1.05
rocznik 2006
1KaraśMaksymilian06LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec1.25
2SztukaIgor06LKS Stal Mielec/NSP Piłkarskie Nadzieje1.20
rocznik 2005
1KrasowskiJakub05MKL Sparta Stalowa Wola1.55
2PrzygodaKamil05SP Malinie1.25
rocznik 2004
1BurdzelDawid04LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec1.45

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości