W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Halowy Międzynarodowy Mecz U20, Mińsk 25-26.02.2020 r.

Dwójka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec: Kamil Wąż i Kamil Piecuch znalazła się w 24-osobowym składzie (12 kobiet, 12 mężczyzn), który reprezentować będzie nasz kraj w Halowym Międzynarodowym Meczu U20 w lekkiej atletyce.  Zawody rozegrane zostaną w dniach 25-26 lutego w stolicy Białorusi – Mińsku. 

W meczu udział wezmą  reprezentacje czternastu krajów: POL – AZE – LAT – LTU – ISR –ESP –TUR –UKR –EST – KAZ – CYP –ITA –POR -BLR. 

Do rywalizacji w Mińsku przystąpią mieleccy zawodnicy którzy w ostatni weekend wywalczyli tytuły Halowych Mistrzów Polski. Kamil Wąż (podopieczny trenera Tomasza Torby) w trójskoku U20 skoczył na odległość 15.03 m, pokonując rywali o ponad pół metra i poprawiając tym samym rekord klubu z 1967 roku, należący do Józefa Marszałka (14.79). Jednocześnie jest to trzeci tegoroczny wynik w kategorii seniora. Kamil Piecuch (trenerka Marzena Kulig) także przekonywująco wygrał rywalizację w chodzie na 5000 metrów U18, uzyskując rezultat (22:56.42) lepszy od starszych kolegów startujących w kategorii U20 i to właśnie jemu przypadła rola reprezentowania barw narodowych w zbliżających się zawodach.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa